Pick-pistolety / Pistolety – Profesjonalne narzędzia do awaryjnego otwierania dla firm ślusarskich, urzędów i serwisantów.

Sposób dzialania tego narzedzia jest podobny do dzialania elektropicków. Pociagniecie za spust recznego pick-pistoletu powoduje pojedyncze, bardzo silne uderzenia. Te uderzenia zostaja „przeniesione” poprzez pick-igle na sztyfty w cylindrze. Powstaje efekt kuli bilardowej. Wytrychowanie (picking) tym narzedziem wymaga pewnej sprawnosci. Pick-pistolet zostal juz przed wieloma laty wyprodukowany dla rynku amerykanskiego. Z tego powodu po pociagnieciu za spust pick-igla uderza do góry! Dlatego nalezy odwrócic narzedzie do wytrychowania (picking) spotykanych u nas wkladek bebenkowych. Pick-pistolet jest wprawdzie bardzo prostym narzedziem, ale wielu profesjonalistów ufa mu calkowicie.

Lockpicking to bardzo popularne hobby wśród osób prywatnych, w klubach i szkołach o profilu technicznym. Oprzyrządowanie potrzebne użytkownikom takie jak przezroczyste wkładki do wytrychowania, zestawy wytrychów, narzędzia do usuwania złamanych kluczy oraz elektropicki znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. W ofercie posiadamy wytrychy elekryczne wielu znanych marek takich jak Multipick, Klom, Dino, SouthOrd, HPC , Wendt jak również legendarny już elektropicker MHP.

Jeżeli materiały lub urządzenia patrząc profesjonalny ślusarz lub po prostu dowiedzieć się, praktyki lub stać ślusarz to jest twoje miejsce.

Tags: Elektropicki, Multipick, Control, Pick-pistolety, Zestawy picków, pojedyncze picki, Flipper, napinacze i oprzyrządowanie, Klucze uderzeniowe BUMP KEYS, Wytrychy do zamków Chubb, podklamkowych i meblowych, Otwieracze do zamków Chubb, Otwieracze do zamków na klucze dwupiórowe & Magic Keys, Otwieracze do zamków pneumatycznych, Parapluies, Klucze do słupków ulicznych, klucze trójkątne, Klucze serwisowe do otwierania wind, klucze do tablic rozdzielczych & klucze uniwersalne, Narzędzia do usuwania złamanych kluczy, ekstraktory, Technika impresji kluczy, Inne picki & narzędzia, Lockpicking, Kursy i trening…

Multipick, Multipick-Control, Broco, Turbodekoder, Multipick MHP II, Milwaukee, VAG, Symulatory kluczy, Zestaw do frezowania, Narzędzie do usuwania cylindra i wiele więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1