O firmie

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

609-301-389536-190-184146-811-819

Od poniedziałku do niedzieli od 8:00 do 22:00 godziny

JA SZPIEG – Sieć sklepów detektywistycznych

Firma “JA SZPIEG” od początku swojej działalności specjalizuje się w doborze i sprzedaży sprzętu detektywistycznego. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania służące do pozyskiwania i ochrony informacji, do zabezpieczania mienia i dozoru osób starszych bądź dzieci. W naszej ofercie znajduje się zarówno profesjonalny sprzęt dla zawodowców, jak też urządzenia dla osób prywatnych.

Firma “JA SZPIEG” jest obecna na polskim rynku od 2003 roku. Specjalizuje się w sprzedaży sprzętu detektywistycznego służącego do inwigilacji i kontrinwigilacji, a także do pozyskiwania i ochrony informacji oraz zabezpieczenia mienia.

Oferowany przez nas asortyment jest wciąż poszerzany i uaktualniany wraz z rozwojem dostępnych technologii. Produkty znajdujące się w ofercie “JA SZPIEG” są testowane nie tylko przez personel sklepu, lecz również przez zawodowców mogących sprawdzić skuteczność urządzeń w warunkach operacyjnych.

Oferowany przez nas asortyment charakteryzuje się wysoką jakością, optymalną ceną oraz łatwą obsługą. Dlatego jest używany zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Współpracujemy z instytucjami rządowymi, służbami porządku publicznego, kancelariami prawnymi, agencjami detektywistycznymi i ochrony. Nasz sprzęt pozwala firmom i przedsiębiorstwom kontrolować efektywność i rzetelność pracowników, chronić przed szpiegostwem przemysłowym i wyciekiem poufnych danych. Rodzicom pozwala kontrolować zbuntowanych nastolatków i niezdyscyplinowane nianie. Dzięki nim można sprawdzić lojalność partnerów i chronić swoją rodzinę. To wszystko wpływa na poprawę bezpieczeństwa i podnosi komfort psychiczny.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie i doradztwo zarówno podczas doboru sprzętu do danej sytuacji, jak też po dokonaniu zakupu, jeśli Klient tego potrzebuje. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w doborze rozwiązań, a każdy kolejny zadowolony Klient utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie na praktycznie każdą sytuację.

Zakupy w naszym sklepie są bezpieczne, szybkie i przede wszystkim dyskretne. Oferujemy naszym Klientom serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz profesjonalne wsparcie techniczne.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy udanych zakupów!

Sklep Szpiegowski “JA SZPIEG”
Nasze sklepy detektywistyczne oferują profesjonalne alkomaty, paralizatory, podsłuchy, kamery i inne urządzenia szpiegowskie, w tym do lokalizowania osób i sprzętu, w najwyższej jakości i sprawdzone przez specjalistów.

Dostawa i płatności
Oferujemy szybką, anonimową i elastyczną dostawę towaru do Klienta. W sklepie internetowym zapewniamy bezpieczeństwo zakupów dzięki certyfikatowi SSL oraz dajemy pełną dowolność przy wyborze formy płatności.

Kontakt (handlowa/administracyjne)
FHU WALDES Waldemar Gąsior
Parkosz 19a 39-220 Pilzno Polska
e-mail sklep@jaszpieg.com
tel. (+48) 146.811.819, (+48) 609.301.389

Firmie: (import i eksport)
Właściciel firmy: Grupa ESMUY & CEO Claudio Corominas
IVA/VAT/NIP: ESX6250749Q
Email administracyjne: info@jaszpieg.com

Bądźmy Blisko

Dołącz do nas na Facebooku: szpiega
Śledź nas na Twitterze: JaSzpieg
Dołącz do nas w +Google: Jaszpieg-Spy