Otwieranie Pojazdów – Profesjonalne narzędzia do awaryjnego otwierania dla firm ślusarskich, urzędów i serwisantów.

Lockpicking to bardzo popularne hobby wśród osób prywatnych, w klubach i szkołach o profilu technicznym. Oprzyrządowanie potrzebne użytkownikom takie jak przezroczyste wkładki do wytrychowania, zestawy wytrychów, narzędzia do usuwania złamanych kluczy oraz elektropicki znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. W ofercie posiadamy wytrychy elekryczne wielu znanych marek takich jak Multipick, Klom, Dino, SouthOrd, HPC , Wendt jak również legendarny już elektropicker MHP.

Jeżeli materiały lub urządzenia patrząc profesjonalny ślusarz lub po prostu dowiedzieć się, praktyki lub stać ślusarz to jest twoje miejsce.

Otwieranie pojazdów W tej kategorii znajdą Państwo narzędzia do awaryjnego otwierania pojazdów. Otwarcie zamków bez oryginalnego kluczyka, deaktywacja immobilisera i przyuczenie nowych kluczy do samochodu czy motoru to najważniejsze tematy w tej branży – w naszym sklepie oferujemy Państwu przydatne oprzyrządowanie.

Tags: Manipulacja zamkiem, Otwarcie drzwi poprzez szczelinę, Narzędzia inwazyjne do otwierania pojazdów, Klucze polskie i łamaki, Narzędzia pomocnicze i oprzyrządowanie, Manipulacja elektroniczna, Otwieranie pojazdów – szkolenia, Zestawy do awaryjnego otwierania pojazdów…

Multipick, Multipick-Control, Broco, Turbodekoder, Multipick MHP II, Milwaukee, VAG, Symulatory kluczy, Zestaw do frezowania, Narzędzie do usuwania cylindra i wiele więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1